Annopol pod wodzą kierowców

W Annopolu poszukiwani są kierowcy zawodowi. Główne zapotrzebowanie wytworzyło się w sektorze przewozu osób. Transport kursowy pomiędzy miejscowościami lub wręcz zagraniczny jest ostatnio bardzo mocno akcentowany na annopolskim rynku pracy. W związku z wakatami, których nie można zapełnić od dłuższego czasu, gdyż brak kompetentnych kandydatów, Urząd Pracy aktywizuje bezrobotnych.

Ci, którzy zarejestrowani są w lokalnym urzędzie jako bezrobotni i chcieliby podjąć pracę, która da im stabilizację i płynność finansową, mają możliwość, aby skorzystać z programu aktywizacyjnego.

Aby móc pracować jako kierowca na trasach lokalnych bądź międzynarodowych należy mieć wyrobione prawo jazdy określonej kategorii wraz ze specjalnym uprawnieniem do przewożenia osób.

Dzięki programowi aktywizacyjnemu bezrobotny ma możliwość ukończenia kursu sfinansowanego lub częściowo dofinansowanego, który będzie podstawą przyszłego zatrudnienia. Warto wykorzystać możliwości, które są dostępne na wyciągnięcie ręki i się nieco postarać. Jest to szansa, która dobrze wykorzystana z pewnością zaowocuje. Tym bardziej że tutejszy rynek pracy do najłatwiejszych nie należy, a znalezienie zatrudnienia jest czasami prawdziwą syzyfową pracą.

Dodaj komentarz