plebiscyt dla mikroprzedsiębiorców

Plebiscyt Mikroprzedsiębiorca Roku 2018

Firmy z województwa lubelskiego będą miały kolejną okazję do zaprezentowania swoich dokonań oraz zainspirowanie innych do rozwoju i otworzenia własnego biznesu. W plebiscycie Mikroprzedsiębiorca Roku 2018, mogą wziąć udział pracodawcy spełniający pewne warunki. Przedsiębiorstwa biorące udział w plebiscycie nie muszą być firmami zarejestrowanymi w Lublinie – konkurs jest otwarty również dla osób zatrudniających nie więcej niż 10 pracowników, rejestrujących swoje działalności w nieco mniejszych miastach, takich jak np. Kazimierz Dolny.

Uczciwa konkurencja

Plebiscyt niejako zrzesza pracodawców o obrotach rocznych mniejszych niż 2 mln euro. Celem konkursu jest promocja przedsiębiorczości jako szansy na rozwój regionu, za pośrednictwem rozwoju jednostki. Każdą z firm biorących udział w konkursie musi cechować zaangażowanie i społeczna odpowiedzialność. Przedsiębiorcy prezentujący swoje dokonania mają szansę na nagrodę pieniężną o wysokości 40 tys. złotych.

Warto wziąć udział w konkursie, ponieważ oprócz nagrody głównej, będzie można zdobyć również nagrody w kategoriach takich jak progres, senior oraz młody biznes. Ta ostatnia kategoria jest szczególnie obiecująca, ponieważ nagrody w niej przyznawane dają szansę na rozwój osobom poniżej 30 roku życia.

Dodaj komentarz