Asystent Działu Sprzedaży

Nasza dynamicznie rozwijająca się Grupa oferuje na całym świecie usługę kompleksowego zakresu analiz dla rolnictwa, ochrony środowiska i żywności. Z przeszło 1400 pracownikami w 21 oddziałach w Europie należymy do liderów rynkowych w naszym sektorze.

Aby wesprzeć rozwój naszego zespołu w Polsce, szukamy osoby na stanowisko
Miejsce pracy: Dęblin, Firma będzie przenosiła się do Końskowoli na początku 2024 roku.
Twój zakres obowiązków:
  • Wsparcie w działaniach zespołu przedstawicieli handlowych
  • Prowadzenie aktywnych działań handlowych w zakresie sprzedaży usług badań laboratoryjnych
  • Utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi klientami i pozyskiwanie nowych potencjalnych partnerów biznesowych
  • Doradztwo, przygotowywanie ofert handlowych i umów przetargowych
  • Analiza i monitoring działań konkurencji
  • Analiza trendów rynkowych
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane technologia żywności, biotechnologia, chemia - inne związane z żywnością lub paszami
  • Doświadczenie w branży laboratoryjnej - będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie na stanowisku doradcy handlowego lub w dziale obsługi klienta
  • Znajomość obsługi MS Office
  • Znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, komunikatywność i wysokie nastawienie na wynik
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na cały etat
  • Praca w trybie home – office
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę w młodym energicznym zespole