Działalności franczyzowe w Bełżycach

Działalności franczyzowe

Czy w małych miejscowościach na zasadzie franczyzy mogą działać jedynie otwarte 7 dni w tygodniu sklepy? Jak się okazuje – nic bardziej mylnego. W miejscowościach poniżej 100 tys. mieszkańców można spróbować prowadzić dowolny biznes. Nikt nie powiedział, że klientami muszą być tylko i wyłącznie mieszkańcy danej miejscowości.

Małe firmy w Bełżycach

Bełżyce to miejscowość położona w województwie lubelskim. Znajduje się w niej wiele małych i średnich firm, które zajmują się nieco innymi branżami niż handel. Działalności usługowe związane z codziennością użytkowników – pralnie, myjnie samochodowe, kwiaciarnie – również radzą sobie bardzo dobrze. Warto również zwrócić uwagę na firmy, które sprytnie wykorzystują lokalizację o tańszych kosztach utrzymania biur itp.

Których firm jest najwięcej w Bełżycach? W zasadzie liczby są porównywalne – okazuje się, że mniej więcej tyle samo firm jest skupionych wokół branży usługowej, co wokół handlu. Stosunkowo niewielki odsetek osób to Ci, którzy zdecydowali się na zlokalizowanie i zarejestrowanie swoich firm w tej miejscowości. Czy jest to uczciwe? Prawo tego nie zabrania, więc owszem. To interesujące rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które obecnie stają przed cięciem kosztów. Więc czemu niby nie zmienić lokalizacji?…

15 myśli na temat “Działalności franczyzowe w Bełżycach

Dodaj komentarz