Koordynator

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Koordynator
Miejsce pracy: Międzyrzec Podlaski
Numer: StPr/23/2107
OBOWIĄZKI:
nadzór nad zespołem pracowników z Indonezji, prowadzenie dokumentacji, sporządznie sprawozdań okresowych, kontakt z kontrahentami firmy w języku angielskim
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: arabski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: indonezyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych oraz zarządzania zespołem pracowników, obsługa MS OFFICE

Miejsce pracy:

Międzyrzec Podlaski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej