Nauczyciel psycholog

Powiatowy Urząd Pracy w Janowie Lubelskim
Miejsce pracy: Godziszów Trzeci
Numer: StPr/23/0490
OBOWIĄZKI:
pomoc psychologiczno pedagogiczna w szkole dla uczniów,rodziców i nauczycieli
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Godziszów Trzeci

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 426 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Janowie Lubelskim

2023-10-25

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim

Miasto: Wola Chomejowa

Prowadzenie zajęć opiekuńczych w oddziale przedszkolnym (3,5/22 etatu) Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika przedszkolna Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne Wymagania inne: Poziom wykształcenia: studia wyższe...

2023-10-25

Nauczyciel / Korepetytor przedmiotów szkolnych

Pracodawca: Moose Polecane Korepetycje Zuzanna Łoś, Marek Łoś Spółka Jawna

Miasto:

ZATRUDNIMY ABSOLWENTÓW I STUDENTÓW DO PROWADZENIA LEKCJI I KOREPETYCJI Z PRZEDMIOTÓW matematyka, fizyka, chemia, biologia, język polski, historia i WOS, muzyka i wiele innych NA NOWY ROK SZKOLNY OD 1 WRZEŚNIA LUB OD 1 PAŹDZIERNIKA DO PROWADZENIA ZAJĘĆ...