Pomocnik dekarza

Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie
Miejsce pracy: Kostry
Numer: StPr/23/0191
OBOWIĄZKI:
Pokrywanie, naprawiane i konserwacja dachów materiałami dekarskimi różnego typu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Pożądane doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Kostry

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie

2023-10-23

Dekarz-operator maszyny zgrzewajacej membranę

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Miasto: Puławy

rozkładanie termo i hydroizolacji, zgrzewanie membran dachowych, montaż blach trapezowych Wymagania konieczne: Zawód: Dekarz* Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: jedna zmiana 7-15, oferta przeznaczona dla osób powyżej 30 r. ż. (RPO VII), praca w...

2023-10-23