Pracownik przygotowujący drewno

Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie
Miejsce pracy: Sosnowica
Numer: StPr/23/0222
OBOWIĄZKI:
pakowanie, sortowanie, układanie parkietów, desek i kantówek
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sosnowica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie

2023-10-25

Zbieracz owoców, ziół i innych roślin

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Miasto: Trzebieszów Drugi

zbieranie pieczarek i utrzymanie stanowiska pracy w należytej czystości Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

2023-10-23

Pracownik sortowania przesyłek i towarów

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Miasto: Biała Podlaska

sortowanie paczek i towarów zgodnie z przyjętą typologią orazprzygotowanie ich do transportu według rejonów, załadowywanie i rozładowywanie paczek i towarów (do 30kg), przygotowywanie zamówień do transportu, tj. kompletowanie i przekazywanie kuriwerowi,...