Recepcjonistka / Recepcjonista

People make places
Miejsce pracy: Lublin
Obowiązki:
  • Organizowanie pracy recepcji.
  • Obsługiwanie rozmów telefonicznych przychodzących i wychodzących
  • Rezerwacja salek konferencyjnych
  • Przygotowywanie identyfikatorów dla gości
  • Zgłaszanie usterek do obsługi technicznej budynku
  • Zgłaszanie usterek maszyn vendingowych
  • Awizacje
  • Rozliczanie obiegówek
  • Dbanie o wizerunek recepcji oraz pokoju pocztowego
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym B2
  • Obsługa komputera umożliwiająca swobodną pracę
  • Wykształcenie średnie
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,  po okresie próbnym umowa o pracę
  • Praca w godzinach 8:30 -16:00
  • Terminowe wynagrodzenie na konto
  • Pracę w miedzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju

2023-10-23

Recepcjonista

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Miasto: Chełm

przyjmowanie interesantów, sprzedaż i ewidencja karnetów, udzielanie informacji Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: dokładnośc i staranność Wymagania inne: gw 1 mc 1/2fp

2023-10-22

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Miasto: Zamość

Obsługa klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole Uprawnienia: komunikatywność Uprawnienia: dyspozycyjność Wymagania inne: Punktualność.