Serwisant Terenowy

ista Polska jest częścią międzynarodowej firmy ista International, będącej jednym ze światowych liderów w zakresie rozliczania indywidualnych kosztów ciepła, wody oraz innych mediów. Pomagamy zarówno zarządcom, jak i mieszkańcom w racjonalnym gospodarowaniu energią cieplną i wodą.

Zadania:
  • planowanie, organizacja zleceń serwisowych urządzeń pomiarowych (wodomierz, ciepłomierz, podzielnik)
  • przeprowadzanie serwisu urządzeń pomiarowych u klienta
  • współpraca z instalatorami w zakresie rozwiązywania problemów technicznych – doskonała okazja do współpracy ze świetnymi specjalistami!
  • kontakt z klientami w celu ustalenia harmonogramu serwisu – pozwoli Ci to na dostosowanie godzin pracy do swoich preferencji!
  • prowadzenie dokumentacji i rejestrów
Wymagania:
  • samodzielność i konsekwencja w działaniu
  • zdolności manualne i zdolności techniczne: lubisz majsterkować, potrafisz naprawić proste urządzenia, wymienić koło? Wystarczy, aby zacząć, reszty Cię nauczymy
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • mobilność i własny samochód (praca w terenie)
  • czynne prawo jazy kat. B - warunek konieczny
  • wykształcenie techniczne – mile widziane
  • cechują Cię pozytywne nastawienie i otwartość – praca w miłej atmosferze to super sprawa!
Co oferujemy?
  • elastyczność ilości i godzin pracy! to Ty ustalasz ile i w jakich godzinach pracujesz!
  • okazję do zdobywania doświadczenia pracując ze świetnym specjalistami – spora dawka technicznej wiedzy!
  • możliwość rozpoczęcia pracy ,,od zaraz"
  • sprawny proces rekrutacji!
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub jeśli wolisz B2B
  • i to co najważniejsze… masz wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia – brzmi ciekawie? Wyślij aplikację, a my wyjaśnimy jak to działa.

2023-10-24

Serwisant Urządzeń Grzewczych

Pracodawca: OPCO Sp. z o.o.

Miasto:

Twój zakres obowiązków: wykonywanie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami, Dokumentacją Techniczno-Ruchową urządzenia i wymaganiami Klienta; montaż nowych urządzeń i instalacji wraz z pierwszym uruchomieniem...