Spedytor

Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie
Spedytor
Miejsce pracy: Gózd
Numer: StPr/23/0612
OBOWIĄZKI:
Obsługa giełdy transportowej, rozliczanie kierowców, pomoc w prowadzeniu dokumentacji transportowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie (mile widziane technik spedytor), obsługa komputera, j.angielski komunikatywny, doświadczenie mile widziane

Miejsce pracy:

Gózd

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

2023-10-20

Spedytor międzynarodowy

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Miasto: Rokitno (pow. bialski, gm. Rokitno), Rokitno

negocjowanie umów z klientami zagranicznymi, analiza, wybór optymalnych dróg transportu, przygotowywanie dokumentacji transportowej, monitorowanie postępu realizacji zleceń transportowych, rozmowa z klientami w języku rosyjskim, azerskim i tureckim Wymagania...