Brukarz

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu
Brukarz
Miejsce pracy: Kalinowice
Numer: StPr/23/2469
OBOWIĄZKI:
Pomoc przy układaniu kostki brukowej oraz mycie wykonanej podbudowy po ułożeniu nawierzchni brukowej. Praca na terenie woj. lubelskiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: umiejętności ogólnobudowlane

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Kalinowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

2023-10-23

Brukarz

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Miasto: Moszna-Kolonia

Układanie kostki brukowej, praca z zagęszczarką Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

2023-10-17

Brukarz

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Miasto: Chełm

Układanie, naprawa, rozbieranie i wykańczanie nawierzchni brukowej ulic i ciągów pieszych. Zabezpieczanie i oznakowywanie miejsca robót brukarskich, wykonywanie podbudowy pod ułożenie nawierzchni brukowej, wykonywanie nawierzchni brukowej, wykonywanie naprawy...