Kierownik Budowy / Kierownik Robót Mostowych

Ogłoszenie numer: 8590242, z dnia 2023-10-25

Poszukuje na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie

Opis stanowiska

(możliwość pracy w delegacji)

  • Kierowanie i nadzorowanie budową zgodnie z Projektem, Prawem Budowlanym i przepisami związanymi,
  • Nadzór nad harmonogramem uwzględniającym rzeczowy i finansowy plan wykonania,
  • Koordynacja prac sił własnych i podwykonawców,
  • Optymalizacja technologiczno-materiałowa robót na etapie budowy,
  • Dokładność, zaangażowanie, komunikatywność,
  • Kreatywność,
  • Nadzorowanie bieżących robót,
  • Analiza dokumentacji technicznej,
  • Prowadzenie rozliczeń robocizny, materiałów, sprzętu i maszyn,
  • Opracowywanie założeń budżetowych, wycena prac budowlanych,
  • Opracowywanie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Uprawnienia budowlane-mostowe, wykonawcze bez ograniczeń,
  • Umiejętność kierowania zespołem i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Wczesne reagowanie w sytuacjach niedotrzymania harmonogramu rzeczowo-finansowego,
  • Dojrzałość emocjonalna , umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Odpowiedzialność,
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne,
  • Umiejętność zarządzania czasem pracy oraz ustalania priorytetów zadań,
  • Samodzielność i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania,
  • Prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko kierownicze,
  • Możliwość udziału w ciekawych przedsięwzięciach,
    Możliwość wykonywania ambitnych zadań,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
    Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane zawsze terminowo,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

2023-10-25

Kierownik Budowy / Kierownik Robót Drogowych

Pracodawca: Nowak-Mosty Sp. z o.o.

Miasto:

(możliwość pracy w delegacji) Kierowanie i nadzorowanie budową zgodnie z Projektem, Prawem Budowlanym i przepisami związanymi Nadzór nad harmonogramem uwzględniającym rzeczowy i finansowy plan wykonania Koordynacja prac sił własnych i podwykonawców...

2023-10-25

Kierownik Budowy

Pracodawca: Partner S.A.

Miasto: Lublin

TWOJE WYZWANIA pełnienie funkcji kierownika budowy wykonanie przedmiarów poszczególnych zakresów prac organizacja i realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem zamawianie materiałów wraz z koordynacją terminów dostaw kontrola jakości realizowanych robót...