Instruktor tańca

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/23/2361
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zajęć tanecznych w przedszkolu w ramach zajęć dodatkowych. Wspieranie swoją postawą i działaniami rozwoju dzieci, ich zdolności i zainteresowań. Komunikatywność w interakcjach z dziećmi i rodzicami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: kurs instruktora sportu i rekreacji
Uprawnienia: organizacyjne i komunikacyjne, praca z dziećmi, kreatywność, cierpliwość
Uprawnienia: Instruktor tańca

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku.Miejsce wykonywania pracy: Niepubliczne Językowe Przedszkole "W Kasztanowym Parku": ul. Lubelska 4 , ul. Szwoleżerów 17 B, 22-100 Chełm.KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:- CV należy przesyłać drogą e-mailową na adres: rekrutacja@podgorka.home.pl

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 do 2 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie