Kierowca

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Kierowca
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/23/2668
OBOWIĄZKI:
Przewóz osób - obsługa aplikacji dla taxi.Miejsce wykonywania pracy: teren Lublina.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Taksówkarz
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B (wymagany staż - lata: 5)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 648 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

2023-10-24

Kierowca do 3,5 t/magazynier

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Miasto: Lublin

Przyjmowanie i wydawanie towaru na magazynie. Dystrybucja asortymentu do firm i instytucji w Lublinie i okolicach do 80 km. Wymagania konieczne: Zawód: Magazynier (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Obsługa...

2023-10-24

Kierowca

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Miasto: Zarzeka

Rozwożenie tarcicy budowlanej, dostawy towarów oraz dbanie o sprzęt Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: praca 7-15, teren woj. lubelskiego