Kucharz kuchni bliskiego wschodu

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/23/2782
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie dań kuchni Bliskowschodnich, dań orientalnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: arabski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: turecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: przygotowywanie dań kuchni Bliskiego Wschodu

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 240 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

2023-10-25

Kucharz

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Miasto: Chełm

przygotowywanie posiłków Wymagania inne: gw. 1 mc 1/2fp

2023-10-23

Kucharz

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Kraśniku

Miasto: Marianówka

planowanie zakupów, przygotowywanie produktów do obróbki, gotowanie, porcjowanie i wydawanie posiłków Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe Wymagania inne: