Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/23/2390
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie pojazdów do przeglądu lub naprawy, sprawdzanie działania pojazdu, naprawa i regulacja zespołów i podzespołów pojazdu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych*
Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: odpowiedzialność
Uprawnienia: sumienność
Uprawnienia: zdolność koncentracji uwagi
Uprawnienia: umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu
Uprawnienia: dyspozycyjność

Wymagania inne:

gw 3 mc pełnyfp

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

2023-10-25

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Miasto: Puławy

Zgodny z programem stażu Wymagania konieczne: Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych* Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

2023-10-25

Mechanik maszyn i urządzeń

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Miasto: Szczebrzeszyn

Przegląd i naprawa urządzeń i elektronarzędzi. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: praca w zespole Uprawnienia: komunikatywność Wymagania inne: