Operator maszyn do obróbki drewna

Powiatowy Urząd Pracy w Puławach
Miejsce pracy: Kurów (pow. łukowski, gm. Trzebieszów), Kurów
Numer: StPr/23/1061
OBOWIĄZKI:
podawanie i ustawianie pryzm drewna na wejściu do maszyny, odbieranie przeciętych poprzecznie pryzm na wyjsciu z maszyny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

chęci do pracy, jedna zmiana 7-15

Miejsce pracy:

Kurów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

2023-10-25

Operator maszyn do cięcia

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Miasto: Zamość

Wycinanie płyt USB, płyt warstwowych, blach. Wymagania konieczne: Uprawnienia: umiejętności manualne Wymagania inne: Osoba sprawna ruchowo.Mile widziane doświadczenie.

2023-10-17

Operator maszyn i urządzeń

Pracodawca: Młodzieżowe Biuro Pracy Chełm

Miasto: Chełm