Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie
Miejsce pracy: Wola Okrzejska
Numer: StPr/23/0607
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie miejsca pracy, sprzątanie miejsca pracy,obsługa elektronarzędzi, klejenie styropianu, rozrabianie kleju i zapraw, sietkowanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie zasadnicze zawodowe, chęci do pracy, doświadczenie niewymagane.

Miejsce pracy:

Wola Okrzejska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

2023-10-25

Pracownik ogólnobudowlany

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim

Miasto: Radzyń Podlaski

Prace ogólnobudowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

2023-10-25