Pomocnik stolarza

Powiatowy Urząd Pracy w Janowie Lubelskim
Miejsce pracy: Kocudza Górna
Numer: StPr/23/0474
OBOWIĄZKI:
Pomoc przy skrecaniu i wycinaniu elementów meblowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kocudza Górna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Janowie Lubelskim

2023-10-23

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Miasto: Uniszowice

Pomoc przy produkcji mebli, proste prace stolarskie, obsługa elektronarzędzi. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

2023-10-21

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim

Miasto: Radzyń Podlaski

Praca przy produkcji i montażu domów z drewna, obsługa elektronarzędzi Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: