Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim
Miejsce pracy: Radzyń Podlaski
Numer: StPr/23/0405
OBOWIĄZKI:
Obsługa urządzeń biurowych, nadzór nad dokumentacją firmową czy urzędową, przyjmowanie i obsługa interesantów, obsługa korespondencji firmowej czy urzędowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Radzyń Podlaski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim

2023-10-25

Pracownik administracyjno-biurowy

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Miasto: Chełm

przygotowywanie dokumentacji związanej z działalnością firmy, obsługa poczty, komputera oraz urządzeń biurowych, kontakt z partnerami firmy i klientami oraz instytucjami, bieżące segregowanie i wpisannie dokumentacji, obsługa interesantów Wymagania...

2023-10-25

Pracodawca: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Miasto: Lublin

wg programu stażu;godziny odbywania stażu: 9:00-17:00;staż realizowany w ramach projektu: Kompleksowa aktywizacja osób bezrobotnych (w tym dotacje na samozatrudnienie) w celu zwiększenia ich szans na znalezienie zatrudnienia- realizowana przez Miejski Urząd...