Pracownik obsługi sklepu

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/23/2338
OBOWIĄZKI:
Zapatrywanie w towar działów sprzedażowych tj. dostarczanie towaru z magazynu: układanie towaru na półkach, kontrola etykiet cenowych i terminów przydatności, zgłaszanie braków w towarze, uszkodzeń. Transportowanie towarów wewnątrz sklepu z użyciem środków transportu wewnętrznego, dbanie o ekspozycję tiwaru, wykonywanie drobnych czynności porządkowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

Pożądany staż pracy na podobnym stanowisku min. 3 miesiące.gw 1 mc 1/2fp

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

2023-10-24

Pracownik Działu Mięso

Pracodawca: Selgros Cash&Carry

Miasto: Lublin

Do Twoich zadań będą należeć m.in.: rozbiór i trybowanie mięsa, podział gotowych elementów na porcje, ważenie i pakowanie, przygotowanie wyrobów mięsnych do wędzenia, transport i wykładanie towaru oraz dbanie o jego właściwą ekspozycję,...

2023-10-21

Pracownik Hali (dział ryby)

Do Twoich zadań będą należeć m.in.: transport i wykładanie towaru oraz dbanie o jego właściwą ekspozycję, ważenie i pakowanie towaru, kontrola świeżości i dat przydatności do spożycia, wymiana lodu na ekspozycji, profesjonalna obsługa klienta –...