Pracownik produkcyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/23/2020
OBOWIĄZKI:
pomoc przy produkcji okien i drzwi, obsługa maszyn produkcyjnych, inne prace zlecone przez przełożonego w Prezesa Zarządu, pakowanie okien i drzwi, dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń, utrzymywanie porządku w hali produkcyjnej(godziny pracy 7-15, 8-16)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

2023-10-24

Pracownik produkcji cukierniczej - operator miesiarki i wagi

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Miasto: Kazimierz Dolny

odmierzanie surowców, łączenie surowców w miesiarce, obsługa i czyszczenie miesiarki Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

2023-10-24

Pracownik produkcji cukierniczej operator wałownicy

Wałkowanie i wykrawanie ciast Wymagania konieczne: Zawód: Operator urządzeń do produkcji wyrobów cukierniczych Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: