Specjalista ds. Administracji

BITSTREAM jest wiodącym liderem na rynku polskim w obszarze IT. Specjalizuje się  w projektowaniu urządzeń transmisji danych w sieciach optycznych oraz miedzianych.

W związku z dalszym rozwojem organizacji poszukujemy osoby kreatywnej oraz ambitnej na stanowisko:
Miejsce pracy: Lublin
Nr ref.: SDA/10/2023
Opis stanowiska:
  • Wprowadzanie faktur do systemu
  • Wyjaśnianie rozrachunków, weryfikacja faktur
  • Przygotowywanie raportów i zestawień w MS Excel
  • Obsługa przelewów bankowych
  • Bieżące prace biurowe i kadrowe
  • Ewidencja umów handlowych i o poufności
  • Obsługa dokumentacji związanej z realizacją projektów unijnych
  • Tworzenie procedur w dedykowanym obszarze
  • Obsługa bieżących spraw administracyjnych i innych prac zleconych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność poszukiwania informacji
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość Excela
  • Sumienność, dokładność, skrupulatność, samodzielność w wykonywaniu pracy, kreatywność i zaangażowanie, otwartość na nowe rozwiązania i poszukiwanie ich, umiejętność słuchania i wykonywania poleceń, chęć rozwoju, dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • Dofinansowanie karty sportowej Benefit Systems
  • Dofinansowanie zajęć z języka angielskiego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju
  • Wysoką dynamikę i różnorodność wykonywanych zadań
  • Miłą atmosferę i wsparcie zespołu
Prosimy o zamieszczenie w ofercie zapisu:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

2023-10-25

Client Service Delivery Administrator with Portuguese

Pracodawca: Aon

Miasto:

What the day will look like You’ll be responsible for gathering and organization of data so that Aon colleagues can review Irish insurance market You’ll communicate and collaborate with insurers, clients and consultants in order to process the information from...

2023-10-23

Młodszy Specjalista ds. Administracyjnych i Contact Center

Pracodawca: PwC

Miasto: Lublin

Jeśli jesteś pozytywnie nastawiony do ludzi, uśmiechnięty, zorganizowany, skrupulatny. Lubisz rozwiązywać problemy. Aktywnie uczestniczyć w życiu firmy. To na pewno jesteś w dobrym miejscu aby zacząć przygodę z IFS Contact Centre. Co nas wyróżnia??...