Zbieracz owoców, ziół i innych roślin

Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie
Miejsce pracy: Trzebieszów Drugi
Numer: StPr/23/0632
OBOWIĄZKI:
zbieranie pieczarek i utrzymanie stanowiska pracy w należytej czystości
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Trzebieszów Drugi

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 23,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

2023-10-23

Robotnik do pracy pod ziemią

Pracodawca: Młodzieżowe Biuro Pracy Lublin

Miasto: Lublin

Prace związane z utrzymaniem, budową,przebudową i likwidacją wyrobiska, w którymzabudowane są czynne drogi transportowe.Ręczne prace transportowe, ręczny załadunekurobku. Obsługa przenośnikówtaśmowych/zgrzebłowych, spągoładowarek,kolejek podwieszanych...

2023-10-23

Pracownik sortowania przesyłek i towarów

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Miasto: Biała Podlaska

sortowanie paczek i towarów zgodnie z przyjętą typologią orazprzygotowanie ich do transportu według rejonów, załadowywanie i rozładowywanie paczek i towarów (do 30kg), przygotowywanie zamówień do transportu, tj. kompletowanie i przekazywanie kuriwerowi,...