Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Magazynier
Miejsce pracy: Polatycze
Numer: StPr/23/2111
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie towarów, uczestnictwo w odbiorze, sporządzanie dokumentów w języku rosyjskim i angielskim, rozmieszczanie i segregacja przyjmowanych towarów i obsługa kontrahentów w języku rosyjskim i angielskim
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

umiejętnoś rozmów z lkientem, znajomość programów EXEL, WORD, TMS

Miejsce pracy:

Polatycze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

2023-10-25

Pracownik działu logistyki

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Miasto: Biała Podlaska

kontrola magazynu, kontrola zaopatrzenia, kontrola importu i eksportu materiałów, produktów i surowców, współpraca z klientami oraz dostawcami współpracującymi z przedsiębiorstwem, organizacja transportu, praca z kontrahentami z Białorusi, rozmowa i...

2023-10-24

Magazynier - Zaopatrzeniowiec

Pracodawca: P.P.H.U. ZALFON Daniel Zalewski

Miasto: Lubartów

Będziesz odpowiedzialny za: przyjmowanie i sprawdzanie jakości oraz kompletności dostaw towarów, planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia asortymentu magazynowego, rozkładanie asortymentu w magazynie, oznaczanie i metkowanie asortymentu...