Pracownik działu logistyki

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/23/2116
OBOWIĄZKI:
kontrola magazynu, kontrola zaopatrzenia, kontrola importu i eksportu materiałów, produktów i surowców, współpraca z klientami oraz dostawcami współpracującymi z przedsiębiorstwem, organizacja transportu, praca z kontrahentami z Białorusi, rozmowa i wypełnianie dokumentacji w języku w/w, eksport i import towarów od i do kontrahentów zagranicznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: białoruski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: obsługa komputera - exel, word

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

2023-10-25

Magazynier

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Miasto: Polatycze

przyjmowanie towarów, uczestnictwo w odbiorze, sporządzanie dokumentów w języku rosyjskim i angielskim, rozmieszczanie i segregacja przyjmowanych towarów i obsługa kontrahentów w języku rosyjskim i angielskim Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

2023-10-24

Magazynier - Zaopatrzeniowiec

Pracodawca: P.P.H.U. ZALFON Daniel Zalewski

Miasto: Lubartów

Będziesz odpowiedzialny za: przyjmowanie i sprawdzanie jakości oraz kompletności dostaw towarów, planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia asortymentu magazynowego, rozkładanie asortymentu w magazynie, oznaczanie i metkowanie asortymentu...