Mechanik pojazdów użytkowych

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Międzyrzec Podlaski
Numer: StPr/23/1348
OBOWIĄZKI:
podstawowa obsługa samochodów użytkowych, naprawa układów hamulcowych, jezdnych, napędowych, pneumatycznych, diagnostyka komputerowa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Międzyrzec Podlaski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

2023-10-25

Mechanik pojazdów samochodowych

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Miasto: Chełm

przyjmowanie pojazdów do przeglądu lub naprawy, sprawdzanie działania pojazdu, naprawa i regulacja zespołów i podzespołów pojazdu Wymagania konieczne: Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych* Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: odpowiedzialność...

2023-10-25

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Miasto: Puławy

Zgodny z programem stażu Wymagania konieczne: Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych* Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: