sklep

Działalności franczyzowe w Bełżycach

Czy w małych miejscowościach na zasadzie franczyzy mogą działać jedynie otwarte 7 dni w tygodniu sklepy? Jak się okazuje – nic bardziej mylnego. W miejscowościach poniżej 100 tys. mieszkańców można spróbować prowadzić dowolny biznes. Nikt nie powiedział, że klientami muszą być tylko i wyłącznie mieszkańcy danej miejscowości.

Małe firmy w Bełżycach

Bełżyce to miejscowość położona w województwie lubelskim. Znajduje się w niej wiele małych i średnich firm, które zajmują się nieco innymi branżami niż handel. Działalności usługowe związane z codziennością użytkowników – pralnie, myjnie samochodowe, kwiaciarnie – również radzą sobie bardzo dobrze. Warto również zwrócić uwagę na firmy, które sprytnie wykorzystują lokalizację o tańszych kosztach utrzymania biur itp.

Których firm jest najwięcej w Bełżycach? W zasadzie liczby są porównywalne – okazuje się, że mniej więcej tyle samo firm jest skupionych wokół branży usługowej, co wokół handlu. Stosunkowo niewielki odsetek osób to Ci, którzy zdecydowali się na zlokalizowanie i zarejestrowanie swoich firm w tej miejscowości. Czy jest to uczciwe? Prawo tego nie zabrania, więc owszem. To interesujące rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które obecnie stają przed cięciem kosztów. Więc czemu niby nie zmienić lokalizacji?…

8 myśli na temat “Działalności franczyzowe w Bełżycach

Dodaj komentarz