Zastępca kierownika magazynu

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/23/1894
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie towarów do magazynu. Nadzór nad przyjmowanym towarem. Zapewnienie prawidłowych i terminowych realizacji wysyłek. Fachowa obsługa klientów. Odpowiedzialność za infrastrukturę magazynową. Współpraca z innymi działami firmy. Prowadzenie dokumentacji gospodarki magazynowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: komunikatywność, uczciwość, sumienność, odpowiedzialność
Uprawnienia: wysoka kultura osobista
Uprawnienia: Dobra znajomość pakietu MS Office
Uprawnienia: obsługa wózka widłowego z UDT
Uprawnienia: umiejętność samodzielnej obsługi Klienta

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

2023-10-25

Magazynier

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Miasto: Polatycze

przyjmowanie towarów, uczestnictwo w odbiorze, sporządzanie dokumentów w języku rosyjskim i angielskim, rozmieszczanie i segregacja przyjmowanych towarów i obsługa kontrahentów w języku rosyjskim i angielskim Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

2023-10-25

Pracownik działu logistyki

Miasto: Biała Podlaska

kontrola magazynu, kontrola zaopatrzenia, kontrola importu i eksportu materiałów, produktów i surowców, współpraca z klientami oraz dostawcami współpracującymi z przedsiębiorstwem, organizacja transportu, praca z kontrahentami z Białorusi, rozmowa i...