szkolenia dla pracodawców

Krajowy Fundusz Szkoleniowy dla pracodawców województwa lubelskiego

Województwo lubelskie jest jednym z miejsc, gdzie różnorodne projekty związane z rynkiem pracy cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Z oferty Krajowego Funduszu Szkoleniowego coraz chętniej korzystają pracodawcy, chcący jak najpełniej wykorzystać jego możliwości. Z programu mogą skorzystać pracodawcy m. in. ze Świdnika, Bełżyc, Kraśnika i Puław.

Inwestowanie w rozwój drogą do sukcesu

Pracodawcy dzięki ustawicznemu doszkalaniu, zdobywają aktualne informacje na temat rynku pracy. Mogą dzięki temu modyfikować skutecznie profil swojego przedsiębiorstwa w taki sposób, aby nie tylko pozytywnie wyróżniać się na tle innych firm, ale również zdobywać pozytywne opinie swoich pracowników. Warto aktualizować wiedzę również ze względu na konieczność nadążania za ciągle zmieniającymi się trendami, uwzględniając przy tym różnice pokoleniowe. I co najważniejsze – wymienić informacje z innymi pracodawcami.

Istotny jest również rozwój kompetencji miękkich, które również można (a nawet trzeba) doskonalić za pomocą szkoleń. Znacznie poprawia to atmosferę w firmie oraz pomaga w negocjacjach handlowych. To wszystko składa się na pozytywny wizerunek firmy, który jest atrakcyjny nie tylko dla potencjalnych klientów, ale również dla pracowników.

Dodaj komentarz